Zabawki IKEA dla dzieci ze żłobka miejskiego w Lubawie

W dniu 27 marca przedstawiciele firmy IKEA Industry Lubawa odwiedzili żłobek miejski „Akademia Maluszka” w Lubawie. Przekazali elementy wyposażenia sali przedszkolnej. Były to przede wszystkim bezpieczne zabawki dla dzieci – zarówno ekologiczne, wykonane z naturalnego drewna, jak i mięciutkie pluszaki, a także pojemniki do przechowywania dziecięcych skarbów. Wszystkie artykuły pochodzą ze sklepu IKEA. Ich produkcja odbywa się w zrównoważony sposób.

To nie pierwszy raz, gdy IKEA Industry Lubawa udziela pomocy lokalnej społeczności. Oddział Lubawie od wielu lat włącza się w pomoc instytucjom działającym na rzecz lokalnej społeczności. Są to m.in. domy dziecka w Szymonowie, Pacółtowie i Kisielicach, szpitale powiatowe w Iławie i Nowym Mieście Lubawskim, ochotnicza i państwowa straż pożarna w Iławie i Lubawie, jednostki działające na rzecz osób niepełnosprawnych, a także stowarzyszenia działające na rzecz zwierząt. Bycie dobry sąsiadem, będącym blisko ludzi i przyczyniającym się do rozwoju lokalnego społeczeństwa jest kluczowym aspektem prowadzenia działalności przez IKEA Industry Lubawa.


Wizją firmy IKEA jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi, co idzie w parze z jedną z wartości firmy tj. troską o ludzi i planetę.