W słoneczną czerwcową sobotę otworzyliśmy bramy naszej fabryki IKEA Industry w Wielbarku na wyjątkowe wydarzenie 'Pokaż bliskim swoje miejsce pracy'.

Dzieląc się naszą codziennością, ponad pół tysiąca gości - rodzin i przyjaciół naszych pracowników - mogło zobaczyć z bliska, w jaki sposób powstają uwielbiane przez klientów na całym świecie kolekcje HAVSTA i HEMNES.

Spotkanie to było okazją, aby zaprezentować nasze procesy produkcyjne, które łączą nowoczesne technologie i tradycyjne rzemiosło. Wizyta w fabryce była też szansą dla gości, aby doświadczyć charakterystycznego dla IKEA połączenia funkcjonalności z naturalnym pięknem materiałów.

Jednak IKEA Industry Wielbark to nie tylko maszyny; to miejsce, gdzie nasze meble nabierają duszy. Dzięki naszym pracownikom, którzy z pasją prowadzili gości przez wszystkie etapy powstawania mebli, od surowca po finalny produkt, nasze spotkanie stało się podróżą edukacyjną przez świat designu i zrównoważonej produkcji.

Finiszem naszego dnia otwartego była wystawa, gdzie każdy mógł się poczuć jak w domu w towarzystwie naszych pięknych mebli. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego niezwykłego dnia - to były prawdziwie inspirujące momenty, które pokazują, że razem możemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu osób.