8 lipca odbyły się Drzwi Otwarte fabryki IKEA Industry Lubawa. Po raz kolejny największy zakład produkcyjny w okolicy otworzył swoje podwoje.

W tym roku lubawski oddział obchodził swoje 31 urodziny. Była to doskonała okazja, by zaprosić mieszkańców Lubawy i okolic do odwiedzenia największej fabryki w regionie.

- Cały czas się rozwijamy. Każdego roku realizujemy wiele inwestycji, które unowocześniają nasz zakład. Powstają nowe hale, a park maszynowy jest modernizowany.  Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego wiele uwagi poświęcamy inwestowaniu w bezpieczeństwo i ergonomię stanowisk pracy. W tym roku, po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, zwiedzający ponownie mogli zobaczyć to wszystko na żywo, od środka. Po raz pierwszy w historii otworzyliśmy dla odwiedzających również nasz biurowiec, w którym odbywały się warsztaty tematyczne. – mówi Zbigniew Nikelewski, Dyrektor Oddziału.

Dodatkowo, zwiedzający mogli skorzystać z licznych atrakcji: konkursów, warsztatów i zabaw. Czas umilały muzyka na żywo i oprawa DJ’ska. Tradycyjnie odbyła się zbiórka elektroodpadów, które wymieniano na sadzonki krzewów.

- Chcę z dumą powiedzieć, że wszystkie dotychczasowe, jak i tegoroczna impreza jest od początku do końca organizowana przez naszych niesamowitych pracowników. To ich zaangażowanie, poświęcony czas, pomysły i energia pozwalają na realizację wydarzenia, w którym gości kilka tysięcy osób. Chcę Wam gorąco podziękować. – dodaje.

Drodzy Mieszkańcy Lubawy i okolic, dziękujemy Wam za przybycie i spędzenie tej słonecznej soboty z nami. Cieszymy się, że mogliśmy Was gościć w naszej fabryce!

 

Fotorelacja: