IKEA Industry Orla

Kim jesteśmy? 

HDF – to nasz znak rozpoznawczy.

Ale nie tylko … 

Jesteśmy kompleksem dwóch zakładów obejmujących: nowoczesną fabrykę ultra cienkich płyt HDF (skrót z ang. High Density Fibreboard), tartak oraz zakład produkcji dodanej, w którym płyty są cięte na wymiar.

W ofercie Ikea Industry Orla znajdują się takie produkty jak:

HDF
TARCICA
PŁYTA KLEJONA - BEAMBOARD

 

CERTYFIKATY

IKEA Industry Orla jest zobowiązana do wspierania swoich klientów we wszystkich problemach związanych z jakością i technologią w procesie produkcji oraz we wdrażaniu nowych produktów i rozwiązań.
 

Produkowane płyty HDF spełniają wymogi emisji formaldehydu  zgodnie z obowiązującym międzynarodowym rozporządzeniem w sprawie zakazu stosowania chemikaliów 2020 (E05),  standardem EPA/TSCA Title VI – 40 CFR część 770,  oraz wewnętrznymi wymaganiami IKEA IoS MAT 0003 i IoS MAT 0181.Jakość płyt jest regularnie nadzorowana  przez auditorów jednostki zewnętrznej. 

IKEA Industry Orla jest posiadaczem certyfikatu FSC®  (FSC-C130924), który jest gwarantem zrównoważonej gospodarki leśnej. System ten opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnych praktyk stosowanych w odniesieniu do gospodarki leśnej oraz na zasadach umożliwiających śledzenie handlu i produkcji wyrobów z drewna pochodzącego z certyfikowanych obszarów leśnych.   Certyfikat FSC®  to program potwierdzający przestrzeganie praw rdzennej ludności, praw pracy oraz zachowania różnorodności.

W zakresie certyfikatu posiadamy zarówno płytę HDF jak i tarcicę, płytę klejoną - beamboard oraz elementy mebli.

W praktyce oznacza to, że przyczyniamy się, a także nasi odbiorcy oraz końcowi konsumenci produktów wykonanych z naszych wyrobów, do ochrony zasobów środowiska naturalnego.

Jednym z celów naszej firmy jest zapewnienie wysokich standardów jakości w korzystnej cenie. Wysoka jakość jest zagwarantowana poprzez nowoczesne linie produkcyjne, zapewnienie skutecznego nadzoru nad produkcją poprzez doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz systematyczne utrzymywanie zaplecza technicznego i zasobów, gwarantujących terminowość wykonanych zleceń. Mamy mocną pozycję na rynku i zapewniamy swoim klientom wysoką jakość produktów, elastyczność wymiarów, możliwość dopasowania klas jakościowych pod potrzeby klienta oraz atrakcyjną ofertę cenową.

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów obsługi klienta, biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby, wymagania jakościowe i specyfikę procesu produkcyjnego.

Staramy się dostarczyć Państwu odpowiedni produkt, we właściwym czasie, we właściwe miejsce, w odpowiedniej ilości i jakości.

 

DOSTAWA

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami i firmami spedycyjnymi, którzy posiadają wiele lat doświadczenia w branży transportowej. Zapewniamy naszym klientom transport na terenach Polski, Unii Europejskiej jak również poza ich granicami.

Czy wiecie, że…

Szczegóły dotyczące rekrutacji w IKEA Industry ORLA

KONTAKT

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.
Oddział w Orli
Koszki 90
17-106 Orla

Recepcja:
Tel. +48 85 874 70 00
Mob. +48 519 300 562
Fax:   +48 85 874 70 10

E-mail do zamówienia - orla.orders.pl@inter.ikea.com
E-mail do jakości i reklamacje - claim.pl@inter.ikea.com

E-mail do zespołu CSR ( wsparcie działań na rzecz lokalnej społeczności) — ikeaindustryorla-csr@inter.ikea.com