IKEA Industry Konstantynów Łódzki

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Konstantynowie Łódzkim

Kim jesteśmy?

Drewno to materiał, który nie ma przed nami tajemnic! Nasz zakład o powierzchni ok. 87 400 m2 specjalizuje się w struganiu, frezowaniu, cięciu, wierceniu, klejeniu, szlifowaniu, malowaniu i lakierowaniu tego naturalnego materiału. Wszystko po to, aby uzyskać pięknie zaprojektowane, funkcjonalne i trwałe stoły oraz krzesła z drewna litego.

Czy wiecie, że…

Małe, wielkie dzieła

Produkcja w zakładzie zaczyna się od komponentów. Fryzy poddawane są kolejnym procesom obróbczym, aż do momentu spakowania wyrobu gotowego w płaską paczkę, która następnie wyjeżdża do sklepów IKEA. W naszej fabryce powstają krzesła KAUSTBY, LERHAMN, GAMLEBY, INGOLF oraz stoły LERHAMN.

Praca to nie wszystko

W naszych działaniach niezwykle ważna jest współpraca z lokalną społecznością. Organizujemy Dni Otwarte, szkolenia z pierwszej pomocy, wspieramy świetlicę środowiskową oraz dostarczamy materiały plastyczne na zajęcia dzieci i młodzieży w Konstantynowie Łódzkim.

Równowaga to podstawa

W ostatnich latach zainwestowaliśmy w osłanianie źródeł emisji hałasu zewnętrznego i wewnętrznego. Zrealizowaliśmy między innymi montaż osłon i tłumików hałasu emitowanego do otoczenia. Na lakierni zainstalowaliśmy klimatyzację ekologiczną, w której czynnikiem chłodzącym jest woda. Zamontowaliśmy separator wychwytujący substancje ropopochodne z wody opadowej odprowadzanej z zakładu, zredukowaliśmy wykorzystanie ilości substancji czyszczących i rozpuszczalników zawierających lotne związki organiczne (LZO). Wciąż trwają testy w celu całkowitej eliminacji substancji czyszczących zawierających LZO.

Praca w IKEA Industry

Stolarka jest Waszą pasją? Może macie doświadczenie w zarządzaniu? A w wolnych chwilach lubicie… grać w ping ponga? W IKEA Industry szukamy osób z różnymi doświadczeniami i różnymi zainteresowaniami. Najważniejsze, byście byli ambitni, odważni i potrafili pracować w zespole!

Kontakt do rekrutacji:

office.IKEAindustrykonstantynow.pl@inter.IKEA.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Oddział w Konstantynowie Łódzkim

Niesięcin 7

95-050 Konstantynów Łódzki

Tel. +48 42 689 27 00