IKEA Industry Goleniów

IKEA Industry Poland sp. z o.o. oddział w Goleniowie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wielkimi fanami drewna!

Z największą starannością produkujemy meble z litego drewna sosnowego. To naturalny materiał, który emanuje trwałością i ciepłem, ale także wymaga szczególnej ochrony.

Czy wiecie, że…

Małe, wielkie dzieła

W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES oraz IDANAS. Szafy, komody, biurka, łóżka, witryny, regały, szafki TV to nasza specjalność. Meble są lakierowane w różnych kolorach. To, co wyróżnia nasze produkty to konstrukcja tzw. ramowo-płycinowa. Poszczególne komponenty są klejone i skręcane za pomocą okuć. Nowością w naszej produkcji jest konstrukcja z kołkami szybkiego montażu, różniąca się od standardowej tym, że montaż komponentów jest możliwy praktycznie bez udziału okuć. Kołki szybkiego montażu to nasza przyszłość!

Praca to nie wszystko

Przeprowadzamy akcje proekologiczne nie tylko wśród pracowników. Kierowane one są również do ich rodzin, a w szczególności do ich dzieci. Od najmłodszych lat kształtujemy ich ekologiczną postawę, a jak się okazało - wielokrotnie to właśnie pomysły dzieci są dla nas inspiracją do działań na terenie fabryki.

Równowaga to podstawa

Codzienna praca pozwala nam na ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Przy kolejnych etapach modernizacji linii produkcyjnych zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom – zarówno, jeżeli chodzi o natężenie hałasu, jak i właściwe oświetlenie, ergonomię pracy oraz właściwą gospodarkę materiałową. Poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych oraz farb i lakierów, które są nieszkodliwe zarówno dla pracowników jak i dla użytkownika mebli. Drewno dostarczane do celów produkcji pochodzi ze źródeł certyfikowanych FSC. Biopaliwo wykorzystywane do opalania kotła jest pozyskiwane ze zrębków, które powstają w procesie produkcyjnym. Można powiedzieć, że energia krąży w obiegu zamkniętym.

Praca w IKEA

Jesteś osobą, która kieruje się wartościami i ma własne zdanie? To co dla innych jest niemożliwe, dla Ciebie jest zawsze wyzwaniem? Ambicja to Twoje drugie imię? Stanowiska przez nas oferowane są pełne wyzwań, pozwalają na ciągłe doskonalenie się i rozwój. Dla nas liczy się każdy człowiek - to w niego wierzymy i inwestujemy.

 

Kontakt do rekrutacji:

rekrutacja.goleniow@inter.ikea.com

 

Kontakt:

IKEA Industry Poland Sp. Z o.o.

Oddział w Goleniowie

ul. Pułaskiego 19

72-100 Goleniów

Phone: +48 91 464 70 00

Fax: +48 91 418 96 62

 

Zajrzyj do środka naszej fabryki